Rybářský řád 

1.) Je zakázáno používat pletené šňůry v celkové délce po olovo, samozřejmě návazec může být s pletené šňůry. Velmi účinné a dnes i moderní jsou šokové silony o průměru 0,40-0,70 mm (neřežou ryby).Minimální průměr vlasce 0,28 mm. Partikl povolen v případě že voda má nad 12 stupňů ,max. množství 5 kg/den rybář. 

2.)Lze lovit  na originální háčky s protihrotem nebo bez protihrotu max. velikost 4 
3 .) Chytání a krmení je možné pouze ze břehu a zavážecími loďičkami je možné také zavážet , ale pouze do vzdálenosti cca 80 metrů a bez omezení další chytajících osob.
4.) Montáže musí být průběžné - únikové, to znamená, že olovo při utržení ryby samovolně odpadne a ryba ho netahá za sebou.
5.) V celém areálu je přísný zákaz rozdělávání ohňů na zemi. Přenosné grily jsou povoleny.
6.) Chytá se pouze metodou chyť a pusť !!
7.) Povinností každého rybáře je mít u sebe velkou plněnou podložku a podběrák s rameny minimálně 80cm, dále také dezinfekci k ošetření ryb a vyprošťovač háčků.
8.) Jakékoli uchovávání ulovených ryb ve vezírcích, nebo sacích je přísně zakázáno!
9.) Lovné místo je zakázáno označovat  jakoukoliv bójkou 
10.) Feederová a methodmixová krmítka jsou povolena.
11.) Rybolov nebude povolen osobám pod vlivem omamných či psychotropních látek.
12.) Zákaz používání srkaček, helikoptér a pevných montáží.
13.) Povinnost mít vyprošťovač háčků nebo pean a dále přípravek na ošetření ryb ( Clinic atd.)
15.) Povinnost používat elektronické signalizátory záběru při nočním lovu.
16.) Dodržování nočního klidu od 22:00 do 06:00 hod.
17.) Zákaz volného pobíhání psů a vstupu se zbraněmi.  
18.) Zákaz lovu na živou a mrtvou rybičku nebo jejich části.
19.) Zákaz lovu dravců. 
20.) Partikl povolen v případě že voda má nad 12 stupňů ,max. množství 5 kg/den rybář. .
21.) Minimální průměr vlasce 0,28 mm.

Při příjezdu prosím vyhledejte rezervované místo lovu, vybalte věci, odvezte auto na parkoviště a můžete začít lovit. Správce si vás vyhledá a vyřeší s vámi další náležitosti. !!!

ZACHÁZENÍ S ULOVENOU RYBOU

Menší úlovky vyháčkovat přímo ve vodě, větší za pomoci podběráku na mokré podložce udržováním mokrého těla ryby poléváním vodou. Ošetřit rybě poranění pomocí desinfekce (Clinic nebo Septonex) a nejpozději do 5 minut ji co nejšetrněji vrátit vodě. Ryby držte nad podložkou a foťte v pokleku (těsně nad zemí), nebo ve vodě z důvodu možného pádu ryby na zem. Při focení ryb nad 15 kg, vždy ve vodě. 

Zavážení a vnadění může zrušit nebo povolit provozovatel s okamžitou platností. Strážný a provozovatel mají právo kontroly háčků, návazců, zakoupených povolenek na stanovišti, případně kontroly přenosných vaků, vznikne-li podezření z krádeže ryby atd. Porušením rybářského řádu riskuje rybář okamžité ukončení rybolovu bez náhrady. Lovící i jejich doprovod se v prostoru nádrže a jeho okolí pohybují na vlastní nebezpečí. Provozovatel neodpovídá ani za případnou smrt návštěvníka. Rybolov nebude povolen osobám pod vlivem omamných či psychotropních látek